Bėgimo takelis Master Solid MASTER 144x76,5x127 cm
Bėgimo takelis Master Solid MASTER 144x76,5x127 cm
Sulankstomas bėgimo takelis namams vaikščiojimui ir bėgimui „Solid MASTER“ 144x7.. |
|
535.99 €
10 раб. дн.
Срок доставки: 10 раб. дн. |
535.99 €
10 раб. дн.
Срок доставки: 10 раб. дн. |
Bėgimo takelis MasterKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 739 € |
|
545.08 €*
|
B магазин senukai.lt |
Master Bieżnia Domowa Składana do Chodzenia Biegania Solidna MASTER 144x76,5x127.. |
|
481.57 €
|
B магазин percte.eu |
Bieżnia Domowa Składana do Chodzenia Biegania Solidna MASTER 144x76,5x127cm | MA.. |
|
483.85 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Sulankstomas bėgimo takelis namams vaikščiojimui ir bėgimui „Solid MASTER“ 144x7.. |
|
535.99 €
10 раб. дн.
Срок доставки: 10 раб. дн. |
535.99 €
10 раб. дн.
Срок доставки: 10 раб. дн. |
Bėgimo takelis MasterKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 739 € |
|
545.08 €*
|
B магазин senukai.lt |
Bėgimo takelis MasterKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 739 € |
|
545.08 €*
|
B магазин 1a.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-05 23:15
! Сообщить об ошибке| Марка | MASTER |
| Категория | Беговые дорожки |
| Продукт код | 8592833002471 |
| Treniruoklio svoris | 36kg |
| Maksimalus naudotojo svoris | 100kg |
| Smagračio masė | -kg |
| Transportavimo ratukai | + |
| Pavaros sistema | magnetinė |
| Apkrovų lygiai | - |
| Ilgis | 114cm |
| Plotis | 75cm |
| Aukštis | 127cm |
| Kompiuterio ekranas rodo | atstumą, laiką ir kalorijas |














