Bėgimo takelis Insportline Hill Lite цена
Bėgimo takelis Insportline Hill Lite цена
Bėgimo takelis "inSPORTline Hill LiteKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1999 € |
|
1417.50 €*
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 29.99 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
1417.50 €*
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 29.99 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
Bėgimo takelis inSPORTline Hill Lite |
|
1575.00 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
1575.00 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Bėgimo takelis inSPORTline Hill LiteTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
1852.94 €
|
B магазин pigu.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-26 12:04
! Сообщить об ошибке| Марка | INSPORTLINE |
| Категория | Беговые дорожки |
| Продукт код | 8596084140975 |
| Galimybė sulankstyti | - |
| Įkalnės kampas | reguliuojamas elektriniu būdu |
| Maks. naudotojo svoris | 120kg |
| Treniruoklio svoris | 93kg |
| Greitis | 18 km/h |
| Programų kiekis | 20 |
| Transportavimo ratukai | + |
| Aukščio reguliavimas | + |
| Ilgis | 164cm |
| Plotis | 46cm |
| Aukštis | 183cm |
| Ilgis | 140cm |
| Kompiuterio ekranas rodo | atstumą, greitį, laiką, kalorijas, įkalnę, pulsą, programą |
| Funkcijos | su ratukais |
| Pardavėjo šalis | lietuva |
| Показать больше | |















