Bėgimo takelis Gymstick WalkingPad Elite цена
Bėgimo takelis Gymstick WalkingPad Elite цена
Ėjimo takelis Gymstick WalkingPad EliteKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1040.0 € |
|
832.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Bėgimo takelis GYMSTICK WalkingPad Elite |
|
991.99 €
12-14 раб. дн.
Срок доставки: 12-14 раб. дн. |
991.99 €
12-14 раб. дн.
Срок доставки: 12-14 раб. дн. |
Bėgimo takelis GYMSTICK WalkingPad Elite |
|
991.99 €
14 раб. дн.
Срок доставки: 14 раб. дн. |
991.99 €
14 раб. дн.
Срок доставки: 14 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-24 00:09
! Сообщить об ошибке| Марка | GYMSTICK |
| Категория | Беговые дорожки |
| Продукт код | 6430016902120 |
| Galimybė sulankstyti | + |
| Įkalnės kampas | - |
| Maks. naudotojo svoris | 135kg |
| Treniruoklio svoris | 51kg |
| Greitis | 1 – 16 km/h |
| Ekrano tipas | led |
| Programų kiekis | 16 |
| Transportavimo ratukai | - |
| Ilgis | 77.5cm |
| Plotis | 50cm |
| Aukštis | 27cm |
| Ilgis | 132cm |
| Pakuotės dydis | 155 x 77,5 x 103cm |
| Kompiuterio ekranas rodo | atstumas, laikas, greitis, kalorijos |
| Pavaros tipas | elektrinė |
| Tipas | bėgimo takelis |
| Funkcijos | sulankstomas |
| Показать больше | |















