Batutas Cornilleau Spring, 366 cm, su tinklu цена
Batutas Cornilleau Spring, 366 cm, su tinklu цена
Batutas Cornilleau Spring, 366 cm, su tinklu, su kopėčiomisKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 829 € |
|
678.39 €*
|
B магазин senukai.lt |
Sodo batutas Cornilleau Pavasaris su vidiniu tinkleliu 12 FT 366 cm |
|
678.39 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
678.39 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Lauko batutas su apsauginiu tinklu Cornilleau 366cm Spring Jump Trampoline (Pris..Prekę turime sandėlyje! Išsiunčiame per 24 val. |
|
541.99 €
2-4 раб. дн.
Срок доставки: 2-4 раб. дн. |
541.99 €
2-4 раб. дн.
Срок доставки: 2-4 раб. дн. |
Trampolina ogrodowa Cornilleau Spring z siatką wewnętrzną 12 FT 366 cm | 312121 .. |
|
543.50 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Batutas Cornilleau Spring, 366 cm, su tinklu, su kopėčiomisKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 829 € |
|
678.39 €*
|
B магазин senukai.lt |
Batutas Cornilleau Spring, 366 cm, su tinklu, su kopėčiomisKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 829 € |
|
678.39 €*
|
B магазин 1a.lt |
Sodo batutas Cornilleau Pavasaris su vidiniu tinkleliu 12 FT 366 cm |
|
678.39 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
678.39 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Batutas su tinklu Cornilleau Spring Garden, 366 cmKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 751.0 € |
|
678.49 €*
|
B магазин pigu.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-02 09:15
! Сообщить об ошибке| Марка | CORNILLEAU |
| Категория | Батуты |
| Продукт код | 3222763121212 |
| Tipas | batutai |
| Maksimalus naudotojo svoris | 140kg |
| Skersmuo | 366cm |
| Rėmo aukštis | 262cm |
| Spyruoklių skaičius | 72 |
| Svoris | 69kg |
| Rinkinyje yra | batutas, apsauginis tinklas, krašto danga, kopėčios, naudojimo instrukcija |




















