Baracuda BGM-084 цена
Baracuda BGM-084 цена
Baracuda BGM-084 Lobster Pink |
|
8.82 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
8.82 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Baracuda BGM-084 Lobster Pink kompiuterinė pelė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
10.69 €
7-8 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 7-8 раб. дн. |
10.69 €
7-8 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 7-8 раб. дн. |
Baracuda LOBSTER-PKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 13.49 € |
|
10.69 €*
|
B магазин pigu.lt |
Pelė Baracuda BGM-084 Lobster Rožinė |
|
11.77 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
11.77 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Baracuda BGM-084 Lobster PinkPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
15.90 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
15.90 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
Baracuda BGM-084 Lobster PinkIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
16.85 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
16.85 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
Baracuda Pelė Baracuda BGM-084 Lobster Rožinė |
|
20.55 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
20.55 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-02 21:25
! Сообщить об ошибке| Марка | BARACUDA |
| Категория | Мыши |
| Продукт код | 3858894506545 |
| Pelės tipas | Žaidimų pelė |
| Jutiklio tipas | optinis |
| Mygtukai | 7 |
| Maitinimo šaltinis | usb |
| Raiška | 6400dpi |
| Paskirtis | Žaidimams |
| Kabelio ilgis | 1.5m |
| Matmenys | 124 x 69 x 45 mmmm |
| Svoris | 122g |
| Pakuotės turinys | pelė |
| Palaikomos technologijos | macos, windows 7, windows 8, windows 8.1 |
| Reikalingi elementai | - |
| Elementų tipas | - |
| Elementų skaičius | - |
| Kita informacija | led apšvietimas, 7 mygtukai, pintas 1,5 m kabelis, programuojami mygtukai |
| Показать больше | |




















