Balkono stalas Progarden, pilkas цена
Balkono stalas Progarden, pilkas цена
Plastikinis stalas ADIGE, 57 x 43,5 x 5,5 cm, antracito sp.Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 24.99 € |
|
17.99 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
ProGarden Lauko stalas sulankstomas juodas 44x44 cm, 50 cm aukščio |
|
20.70 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
20.70 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Balkono stalas Progarden, pilkasKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 28.36 € |
|
25.78 €*
|
B магазин pigu.lt |
Sulankstomas stalas 44 × 44 × 50 cm juodas |
|
27.99 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
27.99 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-27 13:27
! Сообщить об ошибке| Марка | PROGARDEN |
| Категория | Уличные столы |
| Продукт код | 8009271607200 |
| Medžiaga | plastikas |
| Tipas | sulankstomas lauko stalas, balkono staliukas |
| Ilgis | 44cm |
| Plotis | 44cm |
| Aukštis | 50cm |
| Stilius | praktiškas |
| Kilmės šalis | italija |
| Forma | kvadratinis |















