Karšto oro gruzdintuvė Ariete 4630/03 цена
Karšto oro gruzdintuvė Ariete 4630/03 цена
Karšto oro gruzdintuvė Ariete 4630/03, balta, 1500 W, 9 l (prekė su defektu/trūk..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 98.9 € больше |
|
56.33 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
56.33 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Karšto oro gruzdintuvė Ariete 4630/03, balta, 1500 W, 9 l (prekė su defektu/trūk..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 98.9 € больше |
|
56.33 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
56.33 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Ariete 4630Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 111.89 € |
|
86.19 €*
|
B магазин pigu.lt |
4630 Ariete Airy Fryer 9L karšto oro gruzdintuvė |
|
86.19 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
86.19 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Ariete 4630 9L White6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 15.02 eur/mėn |
|
90.11 €
10-11 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 10-11 раб. дн. |
90.11 €
10-11 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 10-11 раб. дн. |
Ariete AirFryer, 9L, White 4630W |
|
93.80 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
93.80 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
Heißluftfritteuse 9 L (weiß, 1.500 Watt, Korb 9 Liter, mit Sichtfenster) |
|
95.94 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
95.94 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-30 19:25
! Сообщить об ошибке| Марка | ARIETE |
| Категория | Фритюрницы |
| Продукт код | 8003705122727 |
| Tipas | karšto oro gruzdintuvė |
| Talpa | 9l |
| Krepšelio talpa | -kg |
| Reguliuojamas termostatas | + |
| Valdymas | sensorinis |
| Galia | 1500w |
| Skaitmeninis laikmatis | + |
| Neįkaistantis korpusas | + |
| Žiūrėjimo langelis | + |
| Aukštis | 34.5cm |
| Plotis | 32cm |
| Gylis | 40.5cm |
| Svoris | -kg |
| Korpusas | plastikas |
| Savybės | laikmatis, temperatūros valdymas, Žiūrėjimo langas, ekranas |
| Показать больше | |





















