Amica NWAS712DL цена
Amica NWAS712DL цена
Amica Skalbimo mašina slim NWAS712DL |
|
295.99 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
295.99 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Amica NWAS712DLKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 349.0 € |
|
310.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Slim washing machine NWAS712DL |
|
317.81 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
317.81 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-20 01:19
! Сообщить об ошибке| Марка | AMICA |
| Категория | Стиральные машины |
| Продукт код | 5906006939595 |
| Gamintojo kodas | nwas712dl |
| Maks. skalbinių svoris | 7kg |
| Energijos klasė | d |
| Energijos sąnaudos per metus | -kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 0.69kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | 0.5 |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Gręžimo klasė | c |
| Gręžimo greitis | 1200aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 208min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 80db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 40cm |
| Ekranas | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Išmanus įrenginys | - |
| Показать больше | |



























