Viryklė Amica 58CE3.315HTaQ W цена
Viryklė Amica 58CE3.315HTaQ W цена
Elektrinė viryklė su elektrine orkaite Amica 58CE3.315HTaQWKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 499 € |
|
428.56 €*
|
B магазин senukai.lt |
Elektrinė viryklė Amica 58CE3.315HTAQ(W)Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 538.0 € |
|
428.66 €*
|
B магазин pigu.lt |
Viryklė AMICA 58CE3.315HTaQ WNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
446.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Elektrinė viryklė su elektrine orkaite Amica 58CE3.315HTaQWKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 499 € |
|
428.56 €*
|
B магазин senukai.lt |
Elektrinė viryklė su elektrine orkaite Amica 58CE3.315HTaQWKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 499 € |
|
428.56 €*
|
B магазин 1a.lt |
Viryklė Amica 58CE3.315HTaQW |
|
428.56 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
428.56 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Elektrinė viryklė Amica 58CE3.315HTAQ(W)Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 538.0 € |
|
428.66 €*
|
B магазин pigu.lt |
Viryklė AMICA 58CE3.315HTaQ WNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
446.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
58CE3.315HTaQW Ceramic cooker |
|
454.70 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
454.70 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Virtuvė Su Keramine Kaitlente Amica 53993 |
|
577.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
577.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-24 09:37
! Сообщить об ошибке| Марка | AMICA |
| Категория | Плиты |
| Продукт код | 5906006539931 |
| Gamintojo kodas | 58ce3.315htaq(w) |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.99 |
| Energijos klasė | a |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | 120 |
| Kaitviečių skaičius | 4 |
| Elektrinės viryklės tipas | elektrinės |
| Galia | 8900w |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 50cm |
| Gylis | 60cm |
| Svoris | 43kg |
| Paviršius | stiklo keramika |
| Paviršiaus likutinės šilumos indikatorius | + |
| Dangtis | - |
| Orkaitės tūris | 65l |
| Programuojamos kepimo programos | - |
| Orkaitės valdymas | elektroninis |
| Laikmatis | + |
| Orkaitės apšvietimas | + |
| Kepimo skardos | 1vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Orkaitės durų užraktas nuo vaikų | - |
| Orkaitės durų stiklai | 3 |
| Teleskopiniai bėgeliai | - |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | - |
| Apsauga nuo dujų nutekėjimo | - |
| Apatinis stalčius | + |
| Показать больше | |



























