Transcend JetDrive 855 M.2 480GB kaina
Transcend JetDrive 855 M.2 480GB kaina
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
| Prekės ženklas | TRANSCEND |
| Kategorija | Vidinės M.2 laikmenos |
| Prekės kodas | 760557841852 |
| Disko tipas | ssd |
| Talpa | 480gb |
| Atsparumas drėgmei | - |
| Jungties tipas | thunderbolt |
| Aukštis | 120mm |
| Plotis | 31.5mm |
| Gylis | 18.2mm |
| Svoris | 88kg |
| Pardavėjo šalis | lietuva |




























