Šaldytuvas Sharp SJBA05DTXLFEU kaina
Šaldytuvas Sharp SJBA05DTXLFEU kaina
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
| Prekės ženklas | SHARP |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Gamintojo kodas | sjba05dtxlfeu |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | f |
| Energijos sąnaudos per metus | 280kwh |
| Bendra talpa | 270l |
| Šaldytuvo talpa | 195l |
| Šaldiklio talpa | 35l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 11val. |
| Užšaldymo galia | 35kg/24h |
| Maksimalus triukšmo lygis | 42db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | mechaninis |
| Plotis | 54cm |
| Aukštis | 180cm |
| Gylis | 59.5cm |
| Svoris | 60.5kg |
| Rodyti daugiau | |











