⚡ Elektros tiekėjai

(8)
Elektrum

Elektrum

 
Elektrum priklauso didelei „Latvenergo“ šeimai, kuri yra didžiausia elektros tiekimo grupė Baltijos šalyse. Nors savo veiklą Lietuvoje pradėjo vos prieš dešimt metų, turi net 80 metų patirtį Baltijos šalių energetikos sektoriuje.
Remiantis „Eurostat“ duomenimis, net 50 proc. „Latvenergo“ pagamintos elektros energijos yra iš atsinaujinančių šaltinių.
Enefit

Enefit

 
Enefit priklauso estiško kapitalo įmonės Eesti Energia įmonių grupei, vykdančiai veiklą Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje, Lenkijoje, Suomijoje ir Švedijoje. Lietuvos rinkoje veikia nuo 2007m.
100% žalia energija, Enefit gamina elektrą iš atsinaujinančių šaltinių: vėjo, saulės ir vandens. Bendradarbiauja su vietos elektros gamintojais. Lietuvoje grupė valdo 5 vėjo elektrinių parkus, kuriuose iš viso įrengta 60 vėjo elektrinių. Didžiausi parkai yra Šilutės ir Čiūtelių regionuose.
Ignitis

Ignitis

 
UAB „Ignitis“ yra didžiausias elektros ir dujų tiekėjas Lietuvoje, teikiantis visas svarbiausias energetikos paslaugas daugiau kaip 1,6 mln. mūsų šalies gyventojų. Nuo 2013 m. „Ignitis" veiklą vykdo Latvijoje bei Estijoje, o nuo 2017 m. – ir Lenkijoje.
Perlas Energija

Perlas Energija

 
„Perlas“ – patikimas ir daugiau nei 25 metus žinomas prekės ženklas Lietuvoje.
Užtikrina rinkoje konkurencingą elektros energijos kainą. Siekdami skaidrumo, visą su kainomis susijusią informaciją skelbs viešai.
Egto

Egto

 
Egto energija - naujas vardas, naujos taisyklės. Novatoriškas požiūris ir ir galimyė rinktis laisvai, valdyti savo pasirinkimus. Tikslas tapti sąžiningiausiais ir skaidriausiais tiekėjais visoje Lietuvoje. Atvirumas su savo klientais: be jokių žvaigždučių, suteikiama visa būtiniausia informacija apie kainas ir svarbiausius pokyčius.
Birštono Elektra

Birštono Elektra

 
Birštono elektra, naujai įkurta Lietuvos kapitalo įmonė. Tikslas – teikti vartotojam pigią Lietuvoje pagamintą elektrą. Elektra yra gaminama Kauno termofikacijos elektrineje. Todėl rinkdamiesi Birštono elektrą Jūs esate garantuoti, kad elektra pagaminta Lietuvoje. Dauguma teigia, kad nėra skirtumo kaip ir kur elektra pagaminta, kadangi lemputės tiek pat žibės, ir tai yra tiesa. Nors skirtumo nėra elektros kokybėje, bet yra skirtumas kur išlaikomos darbo vietos.

Elektros kainų skaičiuoklė ir palyginimas